Penzion Konstantinovy Lázně Máj
Penzion Máj ubytování Konstantinovy Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 

Penzion Máj / Konstantinovy Lázně

Lázeňský penzion Máj se nachází v Konstantinových Lázních, jež leží v nádherném zalesněném údolí, které skýtá velké možnosti ke krásným procházkám. 

Konstantinovy Lázně ubytování
Lázeňský dům Máj nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Umyvadlo s tekoucí teplou a studenou vodou na pokoji, sprchy a WC jsou pak společné na patře. V budově je společenská místnost s televizí a k dispozici je parkoviště. Dětská postýlka na vyžádání. Celková kapacita objektu činí 58 lůžek.

Ubytování je poskytováno také v hlavních léčebných domech Jirásek a Prusík a v penzionech Mánes, Palacký a Purkyně. Pobyt se psem je možný po předchozí dohodě a za poplatek 125 Kč /den.

Penzion Máj ubytování v lázních služby
Stravování je možné v restauracích v lázeňských domech Jirásek a Alžbětin dvůr.
V hlavní budově hotelu Prusík je non-stop recepce, která zajišťuje pokojový servis, kavárna s terasou, stálá lékařská služba a hlavní balneoprovoz se solnou jeskyní.  
Lázeňský hotel Jirásek má k dispozici restauraci s kavárnou a terasou, půjčovnu jízdních kol a hůlek pro Nordic Walking, rehabilitační bazén, salónek s internetovým Wi-Fi připojením, počítač s pevným připojením na internet naleznete vedle recepce.

Léčebné lázně Konstantinovy Lázně se zaměřují na prevenci, léčbu a rehabilitaci kardiovaskulárních nemocí a léčbu pohybového ústrojí. V místě jsou k dispozici okruhy pro Nordic Walking, naučné stezky a cyklostezky. Zapůjčení kol je možné přímo v lázních.

Konstantinovy Lázně Wellness
Navštivte nové Wellness centrum Konstantin. Nechte se unášet vůněmi, barvami, léčivými doteky… Bazén s přijemně prohřátou vodou, vířivky, sauny, Kneippovy chodníčky, aromaterapie, zážitkové masáže i klasické lázeňské procedury pohladí vaše tělo i duši.
Penzion Konstantinovy Lázně Máj - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Konstantinovy Lázně Máj - K hotelu přísluší parkoviště
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com